Ubytování v Saint-Paul-de-Vence

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Saint-Paul-de-Vence. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Saint-Paul-de-Vence, kde najdeme města La Colle-sur-Loup, Vence, La Gaude, Cagnes-sur-Mer a Villeneuve-Loubet.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Villa Saint-Paul 

Foto: Villa Saint-Paul
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Set in Saint-Paul-de-Vence, Villa Saint-Paul features accommodation with free WiFi, air conditioning, water sports facilities and access to a garden with an outdoor pool. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen.


2. La Gardette 

Foto: La Gardette
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a private pool, La Gardette is set in Saint-Paul-de-Vence. Guests staying at this holiday home have access to a terrace. The holiday home has 3 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob167 - 167 EUR za noc

3. Maison De Vacances - Vence 

Foto: Maison De Vacances - Vence
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Saint-Paul-de-Vence, Maison De Vacances - Vence offers a private pool and free WiFi. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen and a terrace. The villa is equipped with a TV and 3 bedrooms.


4. Villa - Saint-Paul 

Foto: Villa - Saint-Paul
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a terrace, Villa - Saint-Paul is located in Saint-Paul-de-Vence. This villa provides accommodation with free WiFi. The villa comes with a TV. The accommodation is fitted with a kitchen with a dishwasher and oven.

Pokoje

Vila se 4 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

5. Le Mas des Amandiers 

Foto: Le Mas des Amandiers
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
92 %

Located 2 km from Saint-Paul-de-Vence and 5 km from the beach, Le Mas des Amandiers offers homestay accommodation in a garden setting. With an outdoor swimming pool, it provides free WiFi access throughout the property.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby100 - 110 EUR za noc
Studio
osoby115 - 130 EUR za noc
Studio typu Comfort
osoby130 - 140 EUR za noc

6. B&B Charming Saint Paul de Vence 

Foto: B&B Charming Saint Paul de Vence
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Located in Saint-Paul-de-Vence, B&B Charming Saint Paul de Vence features an outdoor swimming pool, garden, terrace, and free WiFi. Staff on site can arrange airport transfers. All units in the guest house are equipped with a flat-screen TV.


7. Le Haut des Espinets 

Foto: Le Haut des Espinets
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
91 %

Situated 4 km from the medieval hilltop village of St-Paul-de-Vence, Le Haut des Espinets is a country B&B offering elegant decor and sea views. It features a salt water swimming pool, a tennis court, a boules court and a bar.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby200 - 230 EUR za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: